Središnji dio susreta bilo je natjecanje u boćanju iz kolica, odnosno bacanju vrećica s pijeskom, disciplini koja od sudionika traži preciznost, koncentraciju i dobru koordinaciju.
Učenici odgojno-obrazovne skupine K3-C zajedno s učenicima 7. i 8. razreda sudjelovali su u zanimljivoj i edukativnoj aktivnosti pripreme zdravih domaćih sladoleda od jagoda i banana.
Edukacija je bila usmjerena na razlikovanje oblika elektroničkog nasilja, prepoznavanje znakova da je dijete žrtva i/ili počinitelj elektroničkog nasilja te kako razgovarati s djecom o aktivnostima na internetu.
Održana je radionica s učenicima iz stolnog tenisa koji će nastupiti na državnom prvenstvu u Poreču
Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža.
Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.