Dana 27. svibnja 2026. naši vrtićanci sudjelovali su na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića, koji se održao u Slatini. S puno veselja, uzbuđenja i sportskog duha natjecali su se u disciplinama: trčanje, bacanje loptice i štafeta.
Djeca su pokazala veliku upornost i hrabrost te su s ponosom predstavljala naš vrtić. Nakon uspješnog natjecanja vratili su se u vrtić bogatiji za prekrasno iskustvo, ali i za osvojene medalje i pehar. Bravo za sve!